Silvestr s mostní vsuvkou

Většina lidí slaví silvestra tak, že otevře hromadu lahví a přemístí jejich obsah do svého žaludku. To je ale pro mnohé matfyzáky (sice na matfyzu už nestuduji, ale stále se za matfyzáka považuji) příliš obyčejné. Správný matfyzák slaví silvestra s deskovkami a výlety do okolí.

02. 01. 2014
Komentářů: 0

Přípravy na stěhování

Budeme se brzy stěhovat z kolejí ke známým do bytu. Ale byt se aktuálně rekonstruuje (jejich odhad „za měsíc to bude hotové“ byl poněkud optimistický). I na nás trochu rekonstruování vyšlo. Rozhodně „zábava“.

23. 12. 2013
Komentářů: 1

Možnosti virtualizace

Dnes se virtualizuje kde co. Při administraci služeb to ulehčuje práci a snižuje náklady. Ale proč vždycky brát největší kladivo, co je k dispozici?

08. 12. 2013
Komentářů: 2

Reklamace a mramorová bábovka

Nic zcela speciálního, o čem by se mohlo úplně veřejně mluvit, se nestalo, ale přeci jen mám dva zážitky, o které se chci podělit.

17. 11. 2013
Komentářů: 0

Tablet ‒ nová hračka

Nakonec jsem neodolal pokušení a pořídil jsem si tablet. Konkrétně je to Samsung Galaxy tab 2 (3110). Rád bych se podělil o několik dojmů a zkušeností.

03. 11. 2013
Komentářů: 0

Výlet po krkonoších ‒ ješťě je naděje

Naší civilizaci se zatím nepodařilo zcela zničit přírodu ani samostatně uvažující lidi. Přestože ovcí potkávám denně spoustu, najdou se i výjimky.

28. 10. 2013
Komentářů: 0

Moc hvězdiček

Konečně jsem se dostal letos na dovolenou. Tedy, vrátil jsem se před týdnem, ale nebyl čas to sepsat. Dovolená byla luxusní, ale nějak jsem si ji neužil.

07. 10. 2013
Komentářů: 0

Velká konspirační teorie

Jsem paranoidní, to ale neznamená, že po mě nejdou. A ve své paranoii vymýšlím teorie, některé trochu dalekosáhlé. Americká NSA je proti tomu dětský čajíček.

22. 09. 2013
Komentářů: 0

Oprava notebooku

Už ani nostalgie není, co bývala a o kvalitě výrobků to platí dvojnásob. Elektronika je spotřební zboží, podobně jako rohlíky a je, z důvodů úspor při výrobě či naschvál, vyráběná tak, aby se po docela krátké chvíli rozpadla. Většinou to donutí zákazníka koupit si nový kus a starým zatěžovat přírodu na některé skládce. Ale někdy už ani náhrada koupit nejde.

24. 08. 2013
Komentářů: 0

SPAM jako indikátor zdraví služby

Mnoho lidí už mi říkalo, že mají řešení, jak zničit SPAM (nevyžádanou poštu) na Internetu. Obvykle to vyžadovalo někoho jako centrální autoritu, která kontrolovala, kdo posílat smí, a kdo ne. Což je, samozřejmě, úplně špatné řešení.

16. 08. 2013
Komentářů: 0

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |